projektpraca.eu

Specjalista d.s. ochrony środowiska

Euro Eko Polska Sp. z o.o. sp.k.
  • Dodano: 03 stycznia 2020
  • Ważna do: 03 lutego 2020

Opis stanowiska pracy

W związku z ciągłym rozwojem firma EURO EKO POLSKA Sp. z o.o. Sp. K. poszukuje Specjalisty ds. Ochrony Środowiska.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
? Nadzorowanie i weryfikacja decyzji/pozwoleń dotyczących odpadów oraz aktualizowanie danych w tym zakresie, zgodnie z potrzebami Spółek
? Przygotowywanie dokumentacji i informacji dotyczących ochrony środowiska w odpowiedzi na wewnętrzne i zewnętrzne potrzeby
? Stałe monitorowanie zmian w przepisach z zakresu ochrony środowiska
? Prowadzenie dokumentacji związanej z ewidencją odpadów
? Przygotowywanie i weryfikacja merytoryczna wniosków o wydanie decyzji i zezwoleń dla Spółki oraz ich nadzorowanie
? Współpraca z administracją publiczną
? Przygotowywanie sprawozdań wymaganych prawem z zakresu ochrony środowiska

Oferujemy:
? Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
? Praca w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie.
? Duża samodzielność w realizowaniu swoich obowiązków.
? Podwyższanie wiedzy i kompetencji poprzez szkolenia i warsztaty.
? Niezbędne wsparcie i narzędzia pracy.
? Praca w dobrej atmosferze i relacjach międzyludzkich
? Ubezpieczenie grupowe
? Karta Multisport

Wymagania

Od Kandydata oczekujemy:
? Wykształcenie z zakresu ochrony środowiska lub pokrewne
? Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (preferowane w branży zagospodarowania odpadów)
? Bardzo dobra znajomość z obszaru ochrony środowiska, w szczególności gospodarki odpadami, umiejętność zastosowania tej wiedzy w praktyce
? Dobra znajomość pakietu MS Office
? Umiejętność pracy z dużą ilością informacji i danych
? Dobra organizacja własnej pracy, samodzielność, dokładność i terminowość w powierzonych zadaniach.
? Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaniu swojej pracy.