projektpraca.eu

Specjalista ds. ochrony środowiska i BHP

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "Logis" Sp. z o. o.
  • Dodano: 07 stycznia 2020
  • Ważna do: 31 stycznia 2020

Opis stanowiska pracy

  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP i OŚ, nadzór nad gospodarką odpadami, kontakt z firmami zewnętrznymi, instytucjami oraz prowadzenie dokumentacji w tym zakresie;
  • analizowanie miejsc i warunków pracy pod względem bezpieczeństwa pracy;
  • współuczestnictwo w opracowywaniu instrukcji stanowiskowych, ocen ryzyka zawodowego i innych;
  • organizowanie i przeprowadzanie szkoleń, spotkań z zakresu BHP i ochrony środowiska itp.;
  • udział w dochodzeniach i formułowanie wniosków wraz
    z wymaganą dokumentacją.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe;
  • uprawnienia w zakresie BHP;
  • doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej;
  • wiedza w zakresie prowadzenia gospodarki odpadami oraz sprawozdawczości związanej z ochroną środowiska w firmie produkcyjnej;
  • znajomość pakietu MS Office;
  • prawo jazdy kat. B;
  • rozwinięte umiejętności organizacyjne, komunikacyjne, analityczne.

Zapewniamy:

  • umowa o pracę;
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i osiągniętych wyników;
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się Grupie Logis
    o ugruntowanej pozycji  na rynku;
  • wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwój zawodowy;
  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności, poszerzenia kompetencji.