projektpraca.eu

Specjalista ds. obsługi sprzedaży i logistyki

MIDAS
  • Dodano: 30 lipca 2020
  • Ważna do: 14 sierpnia 2020

Opis stanowiska pracy

- Kompleksowa obsługa zamówień,

- Bieżące kontakty z klientem,

- Prezentacja oferty produktowej,

- Kompleksowa obsługa sprzedaży w sklepie internetowym oraz pokrewnych kanałach sprzedaży elektronicznej,

-Nienaganny standard obsługi Klientów,

-Doradztwo produktowe dla Klientów (zapewniamy szkolenia).

Miejsce pracy: Nowiny k/Kielc

Wymagania

- Umiejętność budowania relacji z klientami,

- Motywacja, inicjatywa, kreatywność, dyspozycyjność,

- Wykształcenie wyższe,

- Znajomości pakietu MS Office,

- Podstawowa znajomość działania e-sklepów i portali sprzedażowych, - Swobodne poruszanie się w Internecie, znajomość mediów elektronicznych,

- Otwartość na nowe wyzwania oraz twórcze podejście do stawianych zadań,

- Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość  języków obcych.

Oferujemy:

- Szkolenie produktowe, oraz z obsługi własnych sklepów internetowych.

- Umowę o pracę na pełen etat w stabilnej i innowacyjnej firmie.

- Samodzielną, kreatywną pracę w prężnie rozwijającej się firmie.

- Rzeczywistą możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

-Pracę w nowoczesnym środowisku, wśród zgranego zespołu.

Aplikację (CV) prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@midas.pl z dopiskiem "Specjalista ds. obsługi sprzedaży i logistyki".

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Administratorem danych jest MIDAS Małgorzata Wesołowska z siedzibą w Kielcach 25-316, ul. Kościuszki 17/9. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji i są podawane przez Panią/Pana dobrowolnie. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ogłoszeniu rekrutacyjnym, a także w zgromadzonych materiałach pozyskanych w toku rekrutacji, dla potrzeb obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych.