projektpraca.eu

Specjalista ds. Obsługi Klientów - Region CEE

VIVE Textile Recycling Sp. z o.o.
  • Dodano: 08 grudnia 2022
  • Ważna do: 22 grudnia 2022

Opis stanowiska pracy

VIVE Textile Recycling działając od 30 lat, jest liderem branży recyklingu tekstyliów w Polsce i Europie. Firma stawia sobie za cel stuprocentowe wykorzystanie odzieży używanej, segregowanej każdego dnia w ilości setek ton, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych w Polsce, w pełni skomputeryzowanych linii do sortowania odzieży.

Specjalista ds. Obsługi Klientów -  Region CEE

Miejsce pracy: Kielce, Malików 147

Będziesz odpowiedzialny za:

  • Przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do transportu oraz odprawy celnej,

  • Obsługę zamówień i monitorowanie przebiegu realizacji,

  • Nadzór nad poprawnością danych Klientów w systemie,

  • Zapewnienie sprawnego przepływu informacji pomiędzy DOK a Magazynem w zakresie zapewnienia jak najlepszego czasu realizacji zamówień,

  • Nadzorowanie poprawności warunków handlowych realizowanych zamówień.

W zamian oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie odpowiedzialnej społecznie i dbającej o ekologię w ramach umowy o pracę,

  • Atrakcyjny i przejrzysty modelem premiowania (podstawa+ premia) wypłacany kwartalnie,

  • Niezbędne narzędzia do pracy: laptop, telefon,

  • Bogaty system benefitów pracowniczych, m.in. ubezpieczenie grupowe, karta Medicover Sport oraz Medicover Zdrowie, karty rabatowe na paliwo, dofinansowanie do kursów/ szkoleń/ studiów podyplomowych, program poleceń pracowniczych, dodatkowe dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego, bony świąteczne, paczki dla dzieci, program emerytalny, inicjatywy sportowe, imprezy integracyjne, parking pracowniczy dla Twojego auta lub roweru,

  • Indywidualny program onboardingu, który pozwoli Ci lepiej poznać naszą kulturę organizacyjną,

  • Brak wymaganego dress code’u,

  • Miejsce na Twoje pomysły, swobodę działania w obszarze projektów, które prowadzisz,

  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy,

  • Informację zwrotną na bieżąco oraz jasno stawiane oczekiwania względem współpracy.

 Widzisz tutaj siebie? Świetnie – aplikuj! Adres mailowy - rekrutacja@vive.com.pl

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane ogłoszenia.

Pamiętaj, aby do CV dołączyć poniższy zapis:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwanego ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (Dziennik Urzędowy UE L 119/1) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach/ aplikacji złożonych w związku z ubieganiem się przez mnie o zatrudnienie w VIVE Textile Recycling Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przez wskazaną Spółkę dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji.

Klauzula Informacyjna RODO:

W wykonaniu obowiązku przewidzianego  art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwanego ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (Dziennik Urzędowy UE  L 119/1) , VIVE Textile Recycling Sp. z o.o.  niniejszym informuje, iż: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych przez Panią/Pana w związku z ubieganiem się przez Panią/ Pana o zatrudnienie  jest VIVE Textile Recycling Sp. z o.o.  z siedzibą w Warszawie ul. Łopuszańska 22, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Warszawie pod numerem KRS 0000089969, NIP: 6570081033, Regon: 290508529 – jako przeprowadzający rekrutację; 2. Z Inspektorem Ochrony Danych w VIVE Textile Recycling Sp. z o.o. można kontaktować się za pośrednictwem adresu email ochrona.danych(małpa)vive.com.pl 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są w celu związanym z przeprowadzeniem aktualnej jak i przyszłych rekrutacji   na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a), b) i f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych oraz przepisów kodeksu pracy, tj. w zakresie w jakim jest to niezbędne dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji. 4. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom Grupy VIVE, na podstawie umowy o powierzeniu przetwarzania danych osobowych bądź z uwagi na uzasadniony interes  w przekazaniu danych w ramach  grupy przedsiębiorstw do wewnętrznych celów administracyjnych.  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez cały okres trwania rekrutacji aktualnej oraz rekrutacji przyszłych nie dłużej niż  2 lata.   6. Ma Pani/Pan prawo do żądania od administratora danych osobowych dostępu do danych dotyczących Pani/Pana, do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. W przypadku danych osobowych przetwarzanych na podstawie Pani/Pana zgody, cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych przed jej cofnięciem.  7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku stwierdzenia, że Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych .    8. Podanie przez Pani/Pana danych osobowych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. W przypadku niepodania przez Panią/Pana danych lub zażądania usunięcia danych osobowych przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego stanie się niemożliwe.  9. Pani/Pana dane osobowe nie będą  podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu  w rozumieniu ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.

Wymagania

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Wykształcenie min. średnie,

  • Komunikatywna znajomość języka rosyjskiego (w mowie i piśmie),

  • Sprawna obsługa komputera (znajomość MS Office, w szczególności Excel),

  • Komunikatywność oraz nastawienie na potrzeby klienta,

  • Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole.