projektpraca.eu

Specjalista ds. obsługi klienta - kosmetologia/fitness

Studio Figura Chęciny
  • Dodano: 12 kwietnia 2021
  • Ważna do: 10 maja 2021

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy dwóch pozytywnych i energicznych dziewczyn na stanowisko Specjalista ds. obsługi klienta (Studentka kosmetologii, dietetyki, fizjoterapii mile widziana). Studio Figura to globalny koncept modelowania sylwetki, skuteczny i kompleksowy model salonu fitness/wellness.

Oferujemy:

- Szkolenia i pracę w nowo powstałym salonie Studio Figura w Chęcinach

- Pracę na nowoczesnych urządzeniach z zakresu strefy fitness, wellness i kosmetologii

- Pracę dającą mnóstwo satysfakcji i dobrej zabawy!

- Wynagrodzenie podstawowe + premia od wyników. Chcemy, byś w tej pracy czuła się dobrze i lubiła to co robisz!

Wymagania

Zapraszamy Cię do naszego świata. Jeśli:

- Jesteś pozytywnie nastawiona do życia

- Rozpiera Cię energia

- Lubisz pracę z ludźmi

- Jesteś sumienna

- Potrafisz pochwalić się umiejętnościami dotyczącymi aktywnej sprzedaży

- Wykazujesz się empatią, wysoką kulturą osobistą i łatwo nawiązujesz relacje oraz potrafisz je pielęgnować i utrzymywać

- Sprawnie posługujesz się Social Media i kamera Cię nie przeraża

- Wykazujesz się kreatywnością i potrafisz dać coś od siebie, aby nasze Social Media były nieszablonowe, czekamy właśnie na Ciebie!

Wyślij nam swoje CV ze zdjęciem na adres email: studiofigura.checiny@gmail.com

Możesz również nagrać krótki filmik o sobie i wysłać w mailu - zdecydowanie się tym wyróżnisz na tle innych kandydatek.

Prosimy o obowiązkowe zawarcie klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunku,  dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)?