projektpraca.eu

Specjalista ds. obsługi informatycznej

Świętokrzyska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Kielcach
  • Dodano: 28 lipca 2020
  • Ważna do: 15 sierpnia 2020

Opis stanowiska pracy

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • 1) prowadzenie spraw związanych z projektowaniem i bieżąca aktualizacją strony własnej w sieci internetowej i strony BIP ŚWK OHP
  • 2) administrowanie siecią komputerową wraz z serwerem,
  • 3) prowadzenie spraw związanych z obsługą techniczną sprzętu komputerowego ŚWK OHP, ochrona systemów i sieci informatycznych, administrowanie systemem i siecią komputerową firmy,
  • 4) aktualizowanie programów komputerowych użytkowanych w ŚWK OHP,
  • 5) okresowa kontrola zgodności posiadanych licencji z oprogramowaniem na komputerach użytkowników oraz serwerze,
  • 6) dokonywanie audytu oprogramowania zainstalowanego w komputerach użytkowników, administrowanie programem antywirusowym.
  • 7) wdrażanie nowych aplikacji zgodnie z potrzebami, zabezpieczenie baz danych  systemów kadrowo ? finansowych,

Data rozpoczęcia pracy : 01.09.2020r.

Miejsce wykonywania pracy: Kielce ul. Wrzosowa 44

Wynagrodzenie brutto : 3.150,00 zł + dodatek stażowy

Wymagane dokumenty do złożenia:

 CV, list motywacyjny,

Składanie ofert od dnia 28 lipca    2020r. do dnia 15 sierpnia    2020r.

Świętokrzyska Wojewódzka Komenda

Ochotniczych Hufców Pracy w Kielcach

Wrzosowa 44

25 ? 211 Kielce

lub

swietokrzyska@ohp.pl

Wymagania

  • wykształcenie wyższe ? informatyczne lub pokrewne,
  • staż pracy ? 3 lata pracy ,
  • minimum roczne doświadczenie w zakresie obsługi informatycznej,
  • komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole,
  • samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki.