projektpraca.eu

Specjalista ds. nieruchomosci

Konsus Nieruchomości&Finanse
  • Dodano: 20 maja 2020
  • Ważna do: 20 czerwca 2020

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy zespołem ludzi, dla których ważne są finansowe rezultaty, dążenie do celu oraz poczucie sensu i komfortu pracy.Dlatego szukamy ludzi, którzy potrafią zachować odpowiedni balans. Cenimy różnorodność i unikalną wartość.

Twoje zadania

  • pozyskiwanie nieruchomości do swojej bazy,
  • utrzymywanie relacji z klientami,
  • realizacja celów sprzedażowych,
  • zarządzanie procesem marketingu i sprzedaży ofert,
  • organizacja i monitoring przebiegu transakcji.

Czego oczekujemy

  • zaangażowania w pracę i tworzenia zespołu,
  • doświadczenia w sprzedaży lub gotowości do budowania kariery o nią opartej,
  • samodzielnego podejmowania decyzji,
  • wyjątkowej komunikatywności,
  • aktywnego podejścia do rozwiązywania problemów.

Oferujemy

  • sprzedaż usług najwyższej jakości,
  • pełne wdrożenie do pracy,
  • pakiet szkoleń doskonalących umiejętności sprzedażowe i miękkie,
  • pracę na renomowanych i nowatorskich narzędziach,
  • atrakcyjny i przede wszystkim transparentny system wynagrodzeń,
  • wsparcie doświadczonych menedżerów.