projektpraca.eu

Specjalista ds. marketingu

CleanAccess
  • Dodano: 13 marca 2023
  • Ważna do: 27 marca 2023

Opis stanowiska pracy

TWOJE ZADANIA:

  • Umiejętność kreowania nowych rozwiązań i pomysłów celem promowania firmy na zewnątrz i wewnątrz organizacji
  • Monitoring mediów społecznościowych i zarządzanie treścią na stronach internetowych, social mediach
  • Współpraca w organizacji z innymi działami celem kreowania i udoskonalania najciekawszych pomysłów
  • Współpraca z Partnerami Biznesowymi firmy w obszarze promocji i organizacji wspólnych wydarzeń, spotkań – koordynacja i organizacja
  • Organizacja targów, spotkań branżowych, wydarzeń branżowych (administracja tego obszaru)
  • Monitorowanie rynku, analiza działań
  • Nadzór i aktualizacja treści zawartych na stronach www
  • Redagowanie treści
  • Współpraca z agencjami reklamowymi, drukarniami i innymi dostawcami

Wymagania

NASZE OCZEKIWANIA:

 Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne – profesjonalne podejście do zadań
  • Umiejętność myślenia kreatywnego i koncepcyjnego
  • Znajomość pakietu MS Office, programów graficznych
  • Tzw. lekkie pióro: umiejętność pisania i redagowania tekstów marketingowych, postów w social mediach, dobieranie i doradzanie w kontekście treści na www
  • Umiejętność pracy w zespole – warunek konieczny

OFERUJEMY DLA CIEBIE:

  • Gwarancję podnoszenia kwalifikacji zawodowych, możliwość awansu stanowiskowego – zapoznamy Cię z branżą, w której zdobywamy doświadczenie od kilkunastu lat
  • Kreowanie rozwiązań dla trzech obszarów: produkcji, usług i sprzedaży
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie zasadnicze dopasowane do Twoich umiejętności, dodatkowe premie
  • Ubezpieczenie na życie – opłacone przez pracodawcę
  • Wszelkie niezbędne narzędzia do komfortowego wykonywania przez Ciebie zadań zawodowych