projektpraca.eu

Specjalista ds. marketingu

Unimax
  • Dodano: 24 maja 2021
  • Ważna do: 30 czerwca 2021

Opis stanowiska pracy

Firma należąca do liderów wśród firm w branży grzewczo-sanitarnej w Polsce zatrudni Specjalistę ds. marketingu.

Poszukujemy kreatywnej i energicznej osoby, która pragnie rozwijać się zawodowo w dziedzinie marketingu i wspomoże nasz dział promocji i reklamy.

Jeśli cechuje Cię sumienność, kreatywność, komunikatywność, pasjonujesz się marketingiem, a ponadto jesteś osobą otwartą i uśmiechniętą, to bardzo prawdopodobne, że to właśnie Ciebie szukamy.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Przygotowywanie i obsługa akcji promocyjnych;
  • Współpraca z podwykonawcami w ramach prowadzonych akcji marketingowych;
  • Współpraca z podwykonawcami przy oznakowaniu zewnętrznym i wewnątrz firmy;
  • Aktywne wsparcie działu handlowego w działaniach marketingowych;
  • Zarządzanie stanami magazynowymi materiałów marketingowych i promocyjnych;
  • Obsługa i rozliczanie szkoleń dla Pracowników i Klientów;
  • Obsługa programu lojalnościowego;
  • Rozliczanie promocji i nagród;
  • Organizowanie akcji mailingowych;
  • Poszukiwanie i rekomendowanie nowych rozwiązań, w celu zwiększenia sprzedaży;
  • Monitorowanie akcji marketingowych konkurencji;
  • Redagowanie materiałów informacyjnych i reklamowych;
  • Zarządzanie zawartością stron internetowych;
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy i stan reklam.

W zamian oferujemy:

  • Umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia;
  • Jasne warunki współpracy;
  • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy;
  • Pełne wsparcie i zaangażowanie naszego zespołu w trakcie Twojego wdrożenia;
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego;
  • Możliwość realizacji własnych koncepcji i pomysłów w praktyce;
  • Wynagrodzenie adekwatne do stawianych przez nas wymagań;
  • Pakiet benefitów pracowniczych i socjalnych.

Jeśli nasze ogłoszenie zwróciło Twoją uwagę to nie wahaj się i koniecznie wyślij nam swoje CV z dopiskiem:

?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. nr. 133 poz. 883)?.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Wymagania

Nasze wymagania wobec Ciebie:

  • Ukończone studia wyższe, mile widziane: marketing, PR;
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • Znajomość zasad drukarskich i poligraficznych;
  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań;
  • Umiejętność kreatywnego myślenia, innowacyjności, wdrażania własnych pomysłów;
  • Dynamizm w działaniu i nastawienie na rezultaty;
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne;
  • Umiejętność prowadzenia kliku projektów równocześnie;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie: Word, Excel, Outlook.