projektpraca.eu

Specjalista ds. marketingu internetowego

Green Food MB sp. z o.o.
  • Dodano: 18 maja 2020
  • Ważna do: 18 czerwca 2020

Opis stanowiska pracy

Green Food do grona stałych współpracowników poszukuje osobę do stanowisko: specjalisty ds. marketingu internetowego.

Miejsce pracy: Micigózd k. Kielc

Główne zadania:

- przygotowywanie i realizacja internetowych kampanii marketingowych w systemach: Google ad-words, Facebook ads, YouTube

- monitorowanie bieżących trendów w zakresie reklam internetowych optymalizowanie rozwiązań

- wykonywanie audytów serwisów internetowych oraz analizy ruchu na stronach

- optymalizacja stron internetowych pod kątem wyszukiwarek

- analizowanie skuteczności podejmowanych działań, przygotowywanie cyklicznych raportów i analiz

- redagowanie zwięzłych informacji i komunikatów oraz ich publikowanie w social mediach

- prowadzenie profili firmowych w social media i wypracowywanie skutecznych strategii komunikacji.

Oferujemy:

- umowę o pracę na pełen etat

- ambitne wyzwania oraz możliwość rozwoju zawodowego

- niezbędne narzędzia pracy.

Wymagania

- wykształcenie wyższe (marketing, grafika komputerowa lub pokrewne będą dodatkowym atutem)

- min. 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii marketingowych

- znajomość działania i umiejętność wdrożenia mechanizmów SEO, SEM

- praktycznej wiedzy z zakresu podstaw technologii stron WWW

- umiejętności podejmowania decyzji w oparciu o dane (w tym znajomość Google Analytics)

- znajomość nowych trendów w marketingu internetowym

- bardzo dobrej organizacji pracy, dokładności i sumienności w realizacji powierzonych zadań

- umiejętności pracy w zespole

- otwartości na nowe wyzwania oraz doświadczenia zawodowego podczas realizacji różnych projektów.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentu aplikacyjnego na wskazany poniżej adres e-mail. W temacie wiadomości prosimy wpisać nazwę stanowiska.

Administratorem Danych Osobowych jest Green Food MB sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach przy ul. Głowackiego 4a/15, 25-368 Kielce. Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r (RODO).

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści sowich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.

Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu. Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji Green Food MB, z siedzibą w Kielcach przy ul. Głowackiego 4a/15, 25-368 Kielce na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji".

Jeśli wyraża Pani/Pan również zgodę na przetworzenie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przyszłych rekrutacji również proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Green Food MB z siedzibą w Kielcach przy ul. Głowackiego 4a/15, 25-368 Kielce na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska".