projektpraca.eu

Specjalista ds. marketingu i social mediów

4 ECO Sp. z o.o.
  • Dodano: 24 listopada 2022
  • Ważna do: 08 grudnia 2022

Opis stanowiska pracy

4 ECO sp. z o.o. to marka, która dynamicznie weszła na rynek Odnawialnych Źródeł Energii, stając się jej niekwestionowanym liderem. Jako jedna  z największych firm w kraju zajmuje się dystrybucją oraz instalacją fotowoltaiki i źródeł ciepła. Oferta spółki skierowana jest do klientów indywidualnych, jak również biznesu i instytucji.

Dzięki technicznym rozwiązaniom, rzetelnemu projektowaniu i odpowiedniej budowie instalacji fotowoltaicznych, firma 4ECO obniża koszty energii  w firmach, w przedsiębiorstwach oraz gospodarstwach domowych.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:

Miejsce pracy: Kielce

Wymagania

zainteresowanie branżą reklamową z naciskiem na content marketing,
wiedza z zakresu social media (bycie na bieżąco ze zmianami i rozwojem branży), doświadczenie w prowadzeniu komunikacji oraz kampanii reklamowych w social media, perfekcyjna znajomość ortografii, gramatyki i interpunkcji,
umiejętność pisania i redagowania tekstów.

Zadania:

przygotowywanie strategii komunikacji, prowadzenie komunikacji w różnych kanałach social media(Facebook, Instagram, YouTube oraz LinkedIn,
tworzenie i publikacja treści (postów, opisów na www oraz artykułów, haseł do kampanii),
prowadzenie kampanii reklamowych w social media,
przygotowywanie raportów działań, wsparcie organizowanych eventów.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stabilne zatrudnienie,
  • narzędzia niezbędne do pracy,
  • brak dress code’u,
  • przyjazną atmosferę.

Aplikacje proszę przesyłać na adres mail:
anna.nogaj@4-eco.pl

Z dopiskiem w temacie wiadomości – Specjalista ds. marketingu

Pragniemy zadeklarować, iż pozyskane dane przetwarzamy zgodnie z krajowymi i europejskimi przepisami prawa oraz w warunkach zapewniających ich bezpieczeństwo. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest 4 ECO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kielcach, adres:  ul. Pl. Niepodległości 1, 25-506 Kielce, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Kielcach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000754300, NIP: 9592015766, REGON: 381632584. Pełny obowiązek informacyjny: https://4-eco.pl/dolacz-do-nas/