projektpraca.eu

Specjalista ds. marketingu i handlu - branża SEO/SEM

AZ FFM
  • Dodano: 23 marca 2023
  • Ważna do: 06 kwietnia 2023

Opis stanowiska pracy

Zdobądź doświadczenie w marketingu w branży SEM/SEO i rozpocznij z nami karierę!

SPECJALISTA DS. MARKETINGU I HANDLU

Miejsce pracy: Kielce

OPIS :

  • Tworzeniu strategii marketingowych i realizacja sprzedaży
  • Posprzedażowa opieka nad pozyskanym klientem
  • Tworzenie baz klientów
  • Obsługa baz danych

WYMAGANIA:

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Kreatywność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Status studenta ostatniego roku studiów lub absolwenta do 5 lat od ukończenia nauki
  • Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności- WARUNEK KONIECZNY*
  • Status osoby biernej zawodowo

OFERUJEMY:

  • 3-miesięczne wdrożenie na stanowisku
  • Stypendium stażowe comiesięczne
  • Po stażu możliwość stałego zatrudnienia w oparciu o umowęo pracę w systemie jednozmianowym
  • Wsparcie opiekuna stażysty
  • Wsparcie trenera pracy

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania cv na adres

kielce@ffm.pl z nazwą stanowiska w tytule

Tel. 534 036 447

*Oferta realizowana jest w ramach projektu "Start kariery" współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych