projektpraca.eu

Specjalista ds. logistyki

CRAFTS
  • Dodano: 19 stycznia 2018
  • Ważna do: 26 stycznia 2018

Opis stanowiska pracy

Specjalista ds. logistyki w spółce Agencja Zatrudnienia CRAFTS (nr wpisu: 11153) dla swojego Klienta, firmy będącej liderem w branży spożywczej na rynkach międzynarodowych, poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. logistyki Miejsce pracy : Łopuszno / koło Kielc Zadania na stanowisku: - organizacja dostaw oraz kontrola przyjmowanych zamówień (ilościowo / jakościowo), - nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji, - monitorowanie stanów magazynowych oraz optymalizacja i przystosowanie pracy magazynu do wymagań odbiorcy, - współpraca z belgijskim oddziałem firmy. Oferujemy: - stałą pracę od poniedziałku do piątku, - atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne, - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - odpowiednie wdrożenie do pracy oraz niezbędne narzędzia, - przyjazną atmosferę współpracy w międzynarodowym środowisku, - możliwość rozwoju w strukturach firmy. KONTAKT: s.curylo@apt-crafts.pl

Wymagania

Wymagania: - doświadczenie w pracy na w/w stanowisku (warunek konieczny), - dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (warunek konieczny), - doświadczenie w zarządzaniu małym zespołem, - umiejętność strategicznego myślenia, - dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu Microsoft Office.