projektpraca.eu

Specjalista ds. logistyki

TRAKT SA
  • Dodano: 08 stycznia 2018
  • Ważna do: 31 stycznia 2018

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Górki Szczukowskie Główne obowiązki: ? kontakt handlowy z podwykonawcami usług transportowych i sprzętowych, ? kontakt z innymi działami i kierownikami budów w celu zabezpieczenia budów pod względem obsługi transportowo ? sprzętowej (przyjmowanie zleceń z budów), ? rozliczanie usług zewnętrznych sprzętowych i transportowych, ? wystawianie, ewidencja faktur oraz innych dokumentów na potrzeby Działu Logistyki.

Wymagania

Od kandydata/kandydatki oczekujemy: ? wykształcenia min. średniego (preferowane wyższe, kierunek techniczny), ? dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel), ? podstawowej wiedzy z zakresu transportu, czasu pracy kierowców, gospodarki magazynowej, ? znajomości podstawowych zagadnień z zakresu dokumentacji związanej z obrotem handlowym, ? umiejętności analitycznego myślenia, ? umiejętności pracy w zespole, dokładności i zaangażowania, ? odpowiedzialności w podejściu do powierzonych zadań, ? dyspozycyjności. Dodatkowym atutem będzie: ? znajomość Ustawy o transporcie drogowym i Rozporządzenia (WE) nr 561/2006 Parlamentu Europejskiego i Rady, ? doświadczenie na podobnym stanowisku. Oferujemy: ? umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, ? przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole, ? możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji. Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie do dnia 30.08.2017 dokumentów aplikacyjnych. Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)