projektpraca.eu

Specjalista ds. likwidacji szkód

BMW ZK Motors Playada Sp. z o.o.
  • Dodano: 18 stycznia 2017
  • Ważna do: 31 stycznia 2017

Opis stanowiska pracy

Certyfikowany Serwis Blacharsko-Lakierniczy BMW ZK Motors Playada Sp. z o.o. w związku z rozwojem dealerstwa poszukuje odpowiedniego kandydata do objęcia stanowiska: Specjalista ds. likwidacji szkód Miejsce pracy: Kielce Opis stanowiska: -Osobiste przyjęcie Klienta oraz przeprowadzenie procesu obsługi zgodnie z obowiązującymi standardami; -Zapewnienie wymaganej jakości obsługi Klienta; -Obsługa zgłoszeń szkód komunikacyjnych; -Kompletacja dokumentów niezbędnych do rozliczenia szkody z Towarzystwem Ubezpieczeniowym. Oferujemy: -Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę -Możliwość rozwoju zawodowego -Atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od osiąganych wyników -Pracę w miłej atmosferze Wymagane dokumenty: CV i list motywacyjny Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: kadry@playada.pl bądź 25-672 Kielce, ul. Wystawowa 2. Informujemy iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez BMW ZK Motors Playada Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)?.

Wymagania

Wymagania: -Wykształcenie min. średnie o profilu mechanicznym; -Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku; -Umiejętność kosztorysowania napraw blacharsko-lakierniczych (Audatex); -Bardzo dobra znajomość budowy i eksploatacji pojazdów; -Znajomość technologii napraw powypadkowych; -Znajomość zasad likwidacji szkód komunikacyjnych; -Znajomość wysokich standardów działań w zakresie obsługi Klienta; -Prawo jazdy kat. B.