projektpraca.eu

Specjalista ds. likwidacji szkód i części zamiennych

ASO Mercedes-Benz
  • Dodano: 20 września 2019
  • Ważna do: 30 września 2019

Opis stanowiska pracy

Autoryzowana Stacja Obsługi Mercedes-Benz zatrudni Specjalistę ds. Likwidacji Szkód/Specjalistę ds. Części Zamiennych.

Zakres obowiązków:

  • bezpośrednia, bieżąca i kompleksowa obsługa klientów w zakresie zgłaszania i likwidacji szkód komunikacyjnych;
  • Współpraca z towarzystwami ubezpieczeniowymi w zakresie rozliczania szkód,
  • Prowadzenie dokumentacji zleceń blacharsko-lakierniczych;
  • Realizacja zamówień części wg. kosztorysu;
  • Obsługa magazynu części zamiennych m.in. przyjęcia i wydania towaru;
  • Przygotowanie i prowadzenie dokumentacji związanej z obsługą magazynu;
  • Budowanie dobrych relacji z klientami zewnętrznymi oraz wewnętrznymi.

Oferujemy:

  • Bardzo dobre warunki pracy (praca w pełnym wymiarze godzin, atrakcyjny system wynagrodzeń);
  • Pakiet szkoleń;
  • Pracę w dynamicznym zespole;
  • Ciekawą pracę z możliwością rozwoju i zdobycia doświadczenia;
  • Pracę w firmę o ugruntowanej pozycji na rynku.

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Znajomość zagadnień technicznych i budowy pojazdów;
  • Znakomita umiejętność organizacji pracy własnej.