projektpraca.eu

Specjalista ds. księgowości

Nestone Sp. z o.o.
  • Dodano: 25 listopada 2021
  • Ważna do: 09 grudnia 2021

Opis stanowiska pracy

Twój zakres obowiązków:

* Księgowanie dokumentów w systemie księgowym pod nadzorem głównego
   księgowego,
* Kontrola dokumentów źródłowych pod względem formalno-rachunkowym
   zgodnie z obowiązującymi przepisami rachunkowymi i podatkowymi,
* Analiza i uzgadnianie sald kont,
* Sporządzanie raportów w powierzonym zakresie,
* Aktywny udział w pozostałych pracach zespołu.

Wymagania

* Wykształcenie wyższe,
* Doświadczenie w pracy w księgowości,
* Wiedza z zakresu rachunkowości i prawa podatkowego,
* Umiejętność pracy z komputerem w zakresie środowiska Windows, MS Office
   i programów księgowych INSERT ( Rewizor )
* Samodzielność, rzetelność, umiejętność organizacji pracy.

To oferujemy:

* Umowę o pracę na cały etat
* Stałe miesięcznie wynagrodzenie
* Samodzielne stanowisko
* Możliwość uczestniczenia w ubezpieczeniu grupowym
* Przyjazną atmosferę

         Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chcesz osiągnąć sukces z nami, zapraszamy do
przesłania aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych (Dz. U. 133
poz. 883 z 1997. r.):
         Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Nestone Sp. z o.o. z siedziba w Kielcach moich
danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji
procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr
133 poz. 883 z póżn. zm. )
         Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami. Prosimy nie przysyłać aplikacji, które nie spełniają powyższych wymagań.