projektpraca.eu

Specjalista ds. kontroli jakości

Quickpack Polska sp. z o.o.
  • Dodano: 04 stycznia 2017
  • Ważna do: 31 stycznia 2017

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Quickpack Polska sp. z o.o. połączonym z ekspansją na rynki zagraniczne, poszukujemy osoby zaangażowanej, odpowiedzialnej oraz lubiącej wyzwania i dynamiczną pracę w zespole na stanowisko: Specjalista ds. kontroli jakości Zakres obowiązków: -Prowadzenie kontroli jakości surowców, półproduktów i produktów zgodnie z planem kontroli -Wypełnianie i nadzór nad dokumentacją kontrolną -Reklamacje surowców oraz produktów gotowych -Udział w audytach wewnętrznych oraz zewnętrznych -Aktualizacja danych systemowych -Nadzór nad sprzętem kontrolno ? pomiarowym -Przeprowadzenie szkoleń z zakresu kontroli jakości, metrologii itp. -Kontrola higieny i czystości stref produkcyjnych zgodnie z planem kontroli -Raportowanie niezgodności -Stałe podnoszenie standardów jakościowych w firmie Oferujemy: -Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę -Ciekawą, dynamiczną i pełną wyzwań pracę w zespole specjalistów -Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie -Ciekawe programy szkoleń podnoszące kwalifikacje zawodowe -Realne możliwości rozwoju zawodowego -Atrakcyjne warunki finansowe Oferty (CV, list motywacyjny) z załączoną klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać drogą mailową na szymon.zarnowiecki@quickpack.pl o temacie wiadomości: Specjalista ds. kontroli jakości, lub bezpośrednio zostawić w sekretariacie firmy przy ul. Przemysłowej 47, 28 ? 300 Jędrzejów. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami na w/w stanowisko. Telefon kontaktowy Pan Szymon Żarnowiecki 609 930 194. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji , zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Wymagania

Wymagania: -Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku -Wykształcenie min. średnie -Bardzo dobra znajomość MS Office -Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu -Odpowiedzialność za powierzone zadania -Zaangażowanie -Dbałość o szczegóły -Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem -Znajomość zagadnień związanych z GHP/GMP oraz systemu HACCP będzie dodatkowym atutem