projektpraca.eu

Specjalista ds. komunikacji

GLOBTRAK Sp. z o. o.
  • Dodano: 31 lipca 2020
  • Ważna do: 31 sierpnia 2020

Opis stanowiska pracy

Zakres zadań:

  • tworzenie contentu (np. prezentacje, hasła reklamowe, teksty itp.),
  • przygotowywanie i aktualizacja materiałów promocyjnych i komunikacyjnych spółki zgodnie z wymogami brandingowymi,
  • zarzadzanie treścia w Social Media, prowadzenie działań i budowanie zaangażowania na portalach społecznościowych,
  • bieżący pomiar i analiza skuteczności prowadzonych działań w SM oraz raportowanie wskaźników,
  • przygotowywanie materiałów na targi, konferencje, wydarzenia,
  • Zarządzanie treścią i aktualizacja strony internetowej.

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • doswiadczenie w tworzeniu contentu,
  • doswiadczenie w prowadzeniu profili biznesowych w social mediach,
  • umiejetność tworzenia grafik i obróbki graficznej (wizualizacje, plakaty, filmiki, obróbka i robienie zdjęć - doświadczenie we współpracy ze studiami/agencjami graficznymi),
  • dyspozycyjność,
  • samodzielność w działaniu,
  • praktyczna znajomość narzędzi komunikacyjnych,
  • komunikatywność.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • podstawa wynagrodzenia + system premiowy,
  • stacjonarny czas pracy,
  • zbilansowany czas pracy,
  • prace w młodym, dynamicznym  zespole,
  • wsparcie merytoryczne oraz niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego wraz ze zdobyciem potrzebnych uprawnień do pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z umieszczoną zgoda na przetwarzanie danych osobowych.