projektpraca.eu

Specjalista ds. kampanii internetowych

Fundacja Odzyskaj Środowisko
  • Dodano: 16 listopada 2020
  • Ważna do: 30 listopada 2020

Opis stanowiska pracy

Naszą Grupę spółek tworzą podmioty gospodarcze, które działają w branży produkcyjnej, handlowej, usługowej w międzynarodowym środowisku. Zajmujemy się zbiórką, przetwarzaniem i recyklingiem Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego (ZSEE), oświetlenia oraz baterii. Wyróżnia nas innowacyjność, wysoka jakość, doświadczenie i wyspecjalizowana kadra ponad 350 pracowników, zatrudnionych w kilku zakładach przetwarzania oraz w bazach przeładunkowych. Blisko 10 lat temu powołaliśmy do życia Fundację Odzyskaj Środowisko, która prowadzi działania z zakresu edukacji ekologicznej, popularyzuje ideę recyklingu i podnosi świadomość ekologiczną społeczeństwa w zakresie prawidłowego postępowania z zużytym sprzętem elektrycznymi elektronicznym.

Więcej o nas znajdziesz na stronie: https://odzyskajsrodowisko.pl/

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, intensyfikacją działań marketingowych i komunikacyjnych oraz zwiększoną liczbą realizowanych projektów chcemy poszerzyć nasz zespół. Poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

specjalista ds. kampanii internetowych

Miejsce pracy: Micigózd k. Kielc.

Główne zadania:

- przygotowanie, realizacja i optymalizacja internetowych kampanii marketingowych w systemach: Google ad-words, Facebook ads, YouTube, Allegro Ads, Ceneo z nastawieniem m.in. na KPI sprzedażowe (mile widziane portfolio)

- zarządzanie budżetem i dokonywanie analiz biznesowych, w tym ROI

- wykonywanie audytów serwisów internetowych oraz analizy ruchu na stronach

- optymalizacja stron internetowych pod kątem wyszukiwarek

- prowadzenie profili firmowych w social media w tym redagowanie zwięzłych informacji i komunikatów oraz ich publikowanie, wypracowywanie skutecznych strategii komunikacji

- monitorowanie bieżących trendów w zakresie reklam internetowych

- tworzenie analizy i raportów dotyczących ruchu i konwersji oraz kanałów dotarcia z użyciem m.in. Google Analytics

- cykliczne analizowanie skuteczności podejmowanych działań, wnioskowanie, wprowadzanie innowacji mających na celu osiąganie zamierzonych efektów.

Oferujemy:

- umowę o pracę na pełen etat

- ambitne wyzwania oraz możliwość rozwoju zawodowego poprzez realizację ciekawych projektów

- niezbędne narzędzia pracy

- pracę w stabilnej i stale rozwijającej się firmie

- przyjazną atmosferę w miejscu pracy

- pracę w dynamicznym oraz zgranym zespole.

Wymagania

- zaawansowana znajomość i doświadczenie w obsłudze narzędzi Google AdWords, Google Analytics, Facebook Ads, Allegro Ads, Ceneo

- umiejętności rozliczania konwersji oraz zarządzanie budżetem

- wykształcenie wyższe (marketing, grafika komputerowa lub pokrewne będą dodatkowym atutem)

- min. rok doświadczenia w prowadzeniu kampanii marketingowych

- znajomość działania i umiejętność wdrożenia mechanizmów SEO, SEM

- posiadanie praktycznej wiedzy z zakresu podstaw technologii stron www

- znajomość platform e-commerce oraz marketplace-ów (Allegro, Amazon, Ebay i/lub inne)

- umiejętność podejmowania decyzji w oparciu o dane (w tym znajomość Google Analytics)

- znajomość nowych trendów w marketingu internetowych

- posiadanie tzw. "lekkiego pióra" oraz pasji do tworzenia treści

- otwartość na nowe wyzwania i doświadczenia zawodowe podczas realizacji różnych projektów

- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

- umiejętność pracy w zespole, inicjatywa i samodzielność w działaniu.

Prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@utylizacja.org. W temacie wiadomości prosimy podać nazwę stanowiska.