projektpraca.eu

Specjalista ds. kadrowo-płacowych

Midas
  • Dodano: 31 marca 2023
  • Ważna do: 14 kwietnia 2023

Opis stanowiska pracy

  • rekrutacja pracowników
  • prowadzenie akt osobowych i pozostałej dokumentacji pracowniczej
  • rozliczanie czasu pracy, urlopów pracowników, zwolnień lekarskich
  • naliczanie wynagrodzeń, zasiłków chorobowych w oparciu o umowę o pracę
  • sporządzanie dokumentów rozliczeniowych i zgłoszeniowych do ZUS
  • obsługa PPK i ubezpieczeń pracowniczych
  • kontrola terminowości szkoleń BHP i badań lekarskich
  • rozliczanie umów o dzieło i umów zlecenie
  • sporządzanie raportów wg wewnętrznych przepisów

Miejsce pracy: Nowiny k.Kielc

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatku dochodowego od osób fizycznych
  • samodzielność oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • umiejętność procesowego rozwiązywania zagadnień i zdolności organizacyjne
  • umiejętność ustalania priorytetów oraz uczestnictwa w wielu zadaniach jednocześnie
  • znajomości pakietu MS Office