projektpraca.eu

Specjalista ds. kadr i płac

Holzexport Sp. z o.o.
  • Dodano: 15 maja 2024
  • Ważna do: 20 maja 2024

Opis stanowiska pracy

  • sporządzanie list płac, naliczanie wynagrodzeń i innych świadczeń wynikających z umowy o pracę
  • rozliczanie umów cywilnoprawnych
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów, zwolnień itp.
  • sporządzanie deklaracji podatkowych oraz dokumentów rozliczeniowych do ZUS, US, GUS, PPK, PFRON
  • bieżąca obsługa pracowników w tematach kadrowo-płacowych
  • wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach
  • kierowanie na badania profilaktyczne – oraz monitorowanie terminów ich ważności
  • rozliczanie wydatków pracowniczych, w tym delegacji oraz kart służbowych
  • wsparcie w dziale księgowości

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe: rachunkowość, finanse, ekonomia
  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office
  • praktyczna znajomość przepisów podatkowych (PIT, VAT, CIT)
  • praktyczna znajomość przepisów dotyczących prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych
  • znajomość ustawy o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa
  • umiejętność logicznego myślenia i systematycznej pracy samodzielność,
  • odpowiedzialność oraz zdolność do pracy wielozadaniowej
  • znajomość programu Enova365 będzie dodatkowym atutem
  • gotowość do ciągłego aktualizowania wiedzy i rozwoju
  • umiejętność pracy pod presją czasu