projektpraca.eu

Specjalista ds. Kadr i Płac

4 ECO sp. z o.o.
  • Dodano: 06 czerwca 2023
  • Ważna do: 20 czerwca 2023

Opis stanowiska pracy

4 ECO to firma stworzona z pasji, która poprzez dynamiczny rozwój oraz zaangażowanie swoich pracowników stała się liderem na rynku Odnawialnych Źródeł Energii. Zajmujemy się instalacją i dystrybucją fotowoltaiki, montażem pomp ciepła, termoizolacją opartą o nanotechnologię, kompleksową obsługą instalacji wentylacji mechanicznej.

Poszukujemy:

Specjalisty ds. Kadr i Płac

Miejsce pracy: Kielce

Zakres obowiązków:

  • obsługa kadrowa pracowników i sporządzanie dokumentów kadrowych,
  • sporządzanie list płac i umów cywilnoprawnych,
  • naliczanie wynagrodzeń, przygotowywanie deklaracji do ZUS-u, PFRON,
  • sporządzanie zestawień i raportów z zakresu zatrudnienia i płac,
  • ewidencjonowanie zwolnień lekarskich i nieobecności.
  • monitorowanie ważności badań lekarskich, szkoleń BHP.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe w zakresie rachunkowości i finansów,
  • znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • doświadczenie w obsłudze systemów kadrowo-płacowych,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy i skrupulatność,
  • zaangażowanie i wysoka jakość wykonywanej pracy.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • rozwojowe środowisko pracy w dynamicznym, doświadczonym zespole,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • przyjazną atmosferę,
  • imprezy integracyjne,
  • ubezpieczenie grupowe oraz Pakiet Multisport.

Dołącz do nas wysyłając CV na adres: rekrutacja@4-eco.pl

Z dopiskiem w temacie wiadomości „Specjalista ds. Kadr i Płac”

Pragniemy zadeklarować, iż pozyskane dane przetwarzamy zgodnie z krajowymi i europejskimi przepisami prawa oraz w warunkach zapewniających ich bezpieczeństwo. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest 4 ECO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kielcach, adres:  ul. Zagnańska 153, 25-563 Kielce, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Kielcach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000754300, NIP: 9592015766, REGON: 381632584. Pełny obowiązek informacyjny: https://4-eco.pl/rodo/