projektpraca.eu

Specjalista ds. kadr i płac

VIVE Textile Recycling Sp. z o.o.
  • Dodano: 14 marca 2023
  • Ważna do: 28 marca 2023

Opis stanowiska pracy

W VIVE Textile Recycling od 30 lat w praktyce zmieniamy postrzeganie recyclingu oraz jego ogromnych możliwości. Blisko 2000 osób codziennie z pasją współpracuje, aby wykorzystać przetwarzane tekstylia w 100% i nadać im drugie życie, często w bardzo kreatywny sposób. Stawiamy przy tym na określone wartości – na innowacyjność, która pozwala nam w realny, odpowiedzialny sposób wpływać na ekologię oraz uczciwość, nasz drogowskaz efektywnej i przede wszystkim przyjemnej, satysfakcjonującej pracy.

W związku z rozwojem firmy obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Kadr i Płac

Miejsce pracy: Kielce, ul. Olszewskiego 6

Będziesz odpowiedzialny/-a za:

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z nawiązywaniem, trwaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy,
  • Rejestrowanie danych w systemie kadrowo-płacowym oraz ich aktualizacja,
  • Prowadzenie i rozliczanie ewidencji czasu pracy,
  • Prowadzenie spraw pracowniczych,
  • Naliczanie wynagrodzeń wraz z przygotowywaniem przelewów wynagrodzeń,
  • Przygotowanie raportów kadrowo-płacowych,
  • Sporządzanie deklaracji oraz sprawozdań do instytucji zewnętrznych,
  • Nadzór nad archiwum dokumentacji kadrowo-płacowej.

Co Ci zaoferujemy za wykonaną pracę?

  • Zatrudnienie w firmie odpowiedzialnej społecznie i dbającej o ekologię w ramach umowy o pracę,
  • Atrakcyjny i przejrzysty modelem premiowania (podstawa+ premia) wypłacany kwartalnie,
  • Niezbędne narzędzia do pracy: laptop, telefon (również do celów prywatnych),
  • Bogaty system benefitów pracowniczych, m.in. ubezpieczenie grupowe, karta Medicover Sport oraz Medicover Zdrowie, karty rabatowe na paliwo, dofinansowanie do kursów/ szkoleń/ studiów podyplomowych, program poleceń pracowniczych, dodatkowe dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego, bony świąteczne, paczki dla dzieci, program emerytalny, inicjatywy sportowe, imprezy integracyjne, parking pracowniczy dla Twojego auta lub roweru,
  • Indywidualny program onboardingu, który pozwoli Ci lepiej poznać naszą kulturę organizacyjną,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Informację zwrotną na bieżąco oraz jasno stawiane oczekiwania

Widzisz tutaj siebie? Świetnie – aplikuj!

Odpowiemy na wybrane zgłoszenia.

Pamiętaj, aby do swojego CV dołączyć poniższy zapis:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwanego ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (Dziennik Urzędowy UE L 119/1) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach/ aplikacji złożonych w związku z ubieganiem się przez mnie o zatrudnienie w VIVE Textile Recycling Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przez wskazaną Spółkę dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji.

A tutaj informacje RODO:

W wykonaniu obowiązku przewidzianego art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwanego ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (Dziennik Urzędowy UE L 119/1), VIVE Textile Recycling Sp. z o.o.  niniejszym informuje, iż: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych przez Panią/Pana w związku z ubieganiem się przez Panią/ Pana o zatrudnienie jest VIVE Textile Recycling Sp. z o.o.  z siedzibą w Warszawie ul. Łopuszańska 22, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Warszawie pod numerem KRS 0000089969, NIP: 6570081033, Regon: 290508529 – jako przeprowadzający rekrutację;

  1. Z Inspektorem Ochrony Danych w VIVE Textile Recycling Sp. z o.o. można kontaktować się pod adresem email ochrona.danych@vive.com.pl
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są w celu związanym z przeprowadzeniem aktualnej jak i przyszłych rekrutacji   na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a), b) i f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych oraz przepisów kodeksu pracy, tj. w zakresie w jakim jest to niezbędne dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji.
  3. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom Grupy VIVE, na podstawie umowy o powierzeniu przetwarzania danych osobowych bądź z uwagi na uzasadniony interes  w przekazaniu danych w ramach grupy przedsiębiorstw do wewnętrznych celów administracyjnych.
  4. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez cały okres trwania rekrutacji aktualnej oraz rekrutacji przyszłych nie dłużej niż 2 lata.
  5. Ma Pani/Pan prawo do żądania od administratora danych osobowych dostępu do danych dotyczących Pani/Pana, do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. W przypadku danych osobowych przetwarzanych na podstawie Pani/Pana zgody, cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych przed jej cofnięciem.  7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku stwierdzenia, że Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych.
  6. Podanie przez Pani/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. W przypadku niepodania przez Panią/Pana danych lub zażądania usunięcia danych osobowych przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego stanie się niemożliwe.
  7. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu w rozumieniu ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe licencjackie, preferowane: Ekonomia, Administracja,
  • Odbyte szkolenie z zakresu prawa pracy i naliczania wynagrodzeń,
  • Sprawność w posługiwaniu się programami ze środowiska Windows (w szczególności Excel),
  • Umiejętność planowania i sprawnej organizacji pracy własnej,
  • Komunikatywność i otwartość na budowanie relacji,
  • Mile widziane doświadczenie w kadrach i płacach.