projektpraca.eu

Specjalista ds. kadr i płac

PAKAR SERVICE SP. Z O.O.
  • Dodano: 14 marca 2023
  • Ważna do: 28 marca 2023

Opis stanowiska pracy

Obsługa kadrowa pracowników (prowadzenie akt osobowych pracowników,

przygotowywanie umów, aneksów oraz zaświadczeń).

Obsługa  PPK,

Sporządzanie wniosków o wydanie oświadczeń i zezwoleń dla obcokrajowców,

Naliczanie wynagrodzeń i świadczeń pieniężnych z ubezpieczenia społecznego,

Ustalenie uprawnień do świadczeń pracowniczych wymaganych przepisami prawa pracy,

Sporządzanie list płac (umowy o pracę, umowy cywilno-prawne),

Sporządzanie deklaracji podatkowych, ZUS, w tym dokumentów korygujących,

Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej oraz rozliczanie czasu pracy.

Wymagania

Minimum roczne doświadczenie w samodzielnym naliczaniu wynagrodzeń,

Praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy,

ubezpieczeń społecznych,

podatku dochodowego od osób fizycznych oraz innych związanych z kadrami i rachubą płac,

 Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, Płatnik),

Umiejętność analitycznego myślenia,

Umiejętność skutecznego działania pod presją czasu,

Dobra organizacja pracy,

Odpowiedzialność, samodzielność, dokładność,