projektpraca.eu

Specjalista ds. Kadr i Płac

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Eko-Kwiat Sp. z o.o.
  • Dodano: 10 czerwca 2021
  • Ważna do: 24 czerwca 2021

Opis stanowiska pracy

  • samodzielne naliczanie wynagrodzeń pracownikom,
  • sporządzanie i prowadzenie kompleksowej dokumentacji kadrowo-płacowej,
  • zapisywanie danych w systemie,
  • współpraca z Urzędami,
  • współpraca z działem księgowości.

Wymagania

  • praktyczna znajomość aktualnych przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz prawa podatkowego,
  • bardzo dobra znajomość programu PŁATNIK oraz pakietu MS Office
  • odpowiedzialność,
  • sumienność,
  • zdolności interpersonalne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV drogą mailową na adres: rekrutacjaeko@o2.pl

W przesłanym CV prosimy o zawarcie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PW Eko-Kwiat Sp. z o.o. z siedzibą w Woli Jachowej 94A, 26-008 Górno w celu prowadzenia tej jak i przyszłych rekrutacji."

Administratorem Twoich danych osobowych jest PW Eko-Kwiat Sp. z o.o. z siedzibą w Woli Jachowej 94A, 26-008 Górno adres e-mail:rekrutacjaeko@o2.pl Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś, wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne. Podanie dobrowolnych danych nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail rekrutacjaeko@o2.pl. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.