projektpraca.eu

Specjalista ds. kadr i płac

Placówki oświatowe dla dzieci z autyzmem ul. Krakowska 360
  • Dodano: 27 stycznia 2021
  • Ważna do: 10 lutego 2021

Opis stanowiska pracy

Wolne miejsce pracy dla osoby specjalizującej się w naliczaniu płac i prowadzeniu spraw kadrowych w placówkach oświatowych - przedszkolu, szkole i ośrodku - zatrudniających nauczycieli w oparciu o Kodeks pracy, nie Kartę Nauczyciela.

Praca w pełnym wymiarze czasu pracy od poniedziałku do piątku.

Dobre warunki i stabilność zatrudnienia dla osoby wykwalifikowanej z doświadczeniem we wskazanym w ofercie obszarze pracy.

Z uwagi na obostrzenia aplikacje przyjmujemy wyłącznie mailowo na adres: biuro@oretw.pl

Wymagania

Wykształcenie kierunkowe - obligatoryjnie.

Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku - konieczne.

Gotowość do podjęcia pracy na pełny etat.

Kompetencja, znajomość przepisów, odpowiedzialność za powierzony odcinek pracy, terminowość kończenia zadań.

Prosimy o załączenie do CV referencji.