projektpraca.eu

Specjalista ds. kadr i płac

PACTUM Kancelaria Finansowa Ryszard Tutko Jolanta Tutko Sp. j.
  • Dodano: 29 listopada 2019
  • Ważna do: 16 stycznia 2020

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy:

  • obsługa klientów biura w zakresie kadrowo-płacowym;
  • sporządzanie list płac;
  • sporządzanie dokumentów kadrowych ? zaświadczenia, umowy, aneksy, świadectwa pracy oraz
  • prowadzenie akt osobowych;
  • rejestrowanie, wyrejestrowanie oraz zgłaszanie wszelkich zmian pracowników w ZUS;
  • sporządzanie deklaracji PIT, ZUS, PFRON, GUS.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji;
  • pracę w zgranym zespole specjalistów;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia;
  • szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji;
  • możliwość skorzystania z karty Multisport;
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań.

Wymagania

Wymagania:

  • minimum dwuletnie doświadczenia na stanowisku związanym z obsługą kadrowo ? płacową pracowników;
  • doświadczenie w sporządzaniu list płac;
  • praktyczne umiejętność prowadzenia akt osobowych zgodnie z wymogami prawa polskiego;
  • doświadczenie w rejestrowaniu i wyrejestrowywaniu pracowników do ZUS;
  • doświadczenie w sporządzaniu deklaracji ZUS i PIT;
  • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, skrupulatność w realizacji powierzonych zadań;
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole;
  • otwartość na nowe wyzwania i zdobywanie nowych umiejętności.
  • mile widziane doświadczenie w outsourcingu usług kadrowo-płacowych.