projektpraca.eu

Specjalista ds. kadr i płac

CRAFTS
  • Dodano: 19 stycznia 2018
  • Ważna do: 26 stycznia 2018

Opis stanowiska pracy

Specjalista ds. kadr i płac w spółce Agencja Zatrudnienia CRAFTS (nr wpisu: 11153) dla swojego Klienta, firmy będącej liderem w branży spożywczej na rynkach międzynarodowych, poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. kadr i płac Miejsce pracy : Łopuszno / koło Kielc Zadania na stanowisku: - sporządzanie list płac, naliczanie wynagrodzeń, kierowanie ewidencją czasu pracy, - przygotowanie dokumentów związanych z zatrudnieniem, - prowadzenie dokumentacji kadrowej (teczek personalnych) pracowników, - zbieranie i archiwizowanie faktur, - nadzór na prawidłowym obiegiem dokumentacji firmy, - współpraca z urzędami (ZUS, US, PIP), - obsługa korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej. Oferujemy: - stałą pracę od poniedziałku do piątku w godzinach pracy biurowej, - atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne, - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - odpowiednie wdrożenie do pracy oraz niezbędne narzędzia, - przyjazną atmosferę współpracy w międzynarodowym środowisku, - możliwość rozwoju w strukturach firmy. Kontakt: s.curylo@apt-crafts.pl

Wymagania

Wymagania: - doświadczenie w pracy na w/w stanowisku (warunek konieczny), - bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (warunek konieczny), - wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia lub pokrewne, - znajomość przepisów prawa pracy, naliczania wynagrodzeń, ubezpieczeń społecznych, - bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej, - dobra znajomość obsługi komputera (Microsoft Office) oraz podstawowych urządzeń biurowych, - czynne prawo jazdy kat. B