projektpraca.eu

Specjalista ds. kadr i płac/ pracownik administracyjny

Firma usługowa
  • Dodano: 30 lipca 2020
  • Ważna do: 30 sierpnia 2020

Opis stanowiska pracy

Firma usługowa, poszukuje pracownika na stanowisko:
Specjalista ds. kadr i płac/ Pracownik administracyjny

Miejsce: Kielce

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników firmy;
  • kompleksowe rozliczanie wynagrodzeń pracowników, sporządzanie list płac;
  • prowadzenie i kontrola poprawności dokumentacji pracowniczej (m.in. akta osobowe, umowy o pracę, umowy cywilno-prawne, ewidencja czasu pracy, ewidencja list płac, świadectwa pracy);
  • przygotowywanie zestawień i raportów z zakresu spraw pracowniczych;
  • sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych w programie Płatnik;
  • sporządzanie deklaracji do US, ZUS.
  • administracja biura

Wymagania:

  • minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, w biurze rachunkowym;
  • praktyczna znajomość prawa pracy, przepisów podatkowych oraz ubezpieczeń społecznych;
  • samodzielność w działaniu;
  • zdolności organizacyjne oraz interpersonalne;
  • skrupulatność i dokładność;
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę;
  • nastawienie na współpracę, komunikatywność i umiejętność pozyskiwania informacji;
  • praktyczna znajomość programów kadrowo-płacowych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wsparcie szkoleniowe w rozwoju kompetencji
  • Praca w młodym, dynamicznym zespole
  • Biuro w centrum Kielc