projektpraca.eu

Specjalista ds. handlu zagranicznego

S&A Sp. z o.o.
  • Dodano: 13 czerwca 2024
  • Ważna do: 27 czerwca 2024

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta jednego z wiodących firm z branży HVAC poszukujemy ambitnego i doświadczonego specjalisty ds. handlu zagranicznego, który będzie odpowiedzialny za koordynację działań związanych ze sprzedażą eksportową, logistyką oraz budowaniem i utrzymywaniem relacji z Klientami zagranicznymi.

Twój zakres obowiązków:

1. Koordynowanie działań związanych ze sprzedażą eksportową, w tym logistyką, obsługą Klienta oraz koordynowaniem sprzedaży od strony finansowej.

2. Budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami na rynkach zagranicznych.

3. Organizowanie transportu i kompletowanie zamówień.

4. Negocjowanie warunków handlowych i pospisywanie umów biznesowych.

5. Wspieranie przed i po-sprzedażowe Klientów.

6. Obsługa reklamacji.

Wymagania

1. Doświadczenie w pracy w obsłudze Klienta w exporcie.
2. Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
3. Umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne.
4. Umiejętność utrzymywania długofalowych relacji z Klientami.

Mile widziane:
1. Znajomość drugiego języka obcego.
2. Doświadczenie w obsłudze Klienta w branży HVAC (branża inżynierii sanitarnej zajmująca się: ogrzewaniem, wentylacją, klimatyzacją)

Oferujemy:
1. Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym.
2. Możliwość awansu na stanowisko Export Managera.
3. Przyjazną atmosferę pracy, gdzie każdy jest szanowany i doceniany.