projektpraca.eu

Specjalista ds. handlu zagranicznego

Energo-Eko-Plus Sp. z o. o.
  • Dodano: 11 stycznia 2018
  • Ważna do: 18 stycznia 2018

Opis stanowiska pracy

Euro Eko Polska Sp. z o.o. - firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku polskim oraz międzynarodowym, jest liderem w odbiorze i profesjonalnym zagospodarowaniu zużytych tłuszczy roślinnych. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko : Specjalista ds. Handlu Zagranicznego Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji z obecnymi. Opis stanowiska: Poszukiwanie partnerów handlowych na podległym obszarze, nawiązywanie z nimi relacji handlowych Realizacja planów zakupowych Kompleksowa obsługa klientów zagranicznych z obszaru języka hiszpańskiego i portugalskiego. Firma umożliwia wyjazdy handlowe do klientów. Nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów z klientami oraz nadzór nad właściwym przebiegiem współpracy w podległym regionie Badanie podległych rynków

Wymagania

Bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego. Znajomość j. portugalskiego będzie dodatkowym atutem Zdolności negocjacyjne oraz umiejętność budowania relacji Przygotowywanie ofert handlowych, analiz i raportów Umiejętność szybkiego uczenia się Umiejętność pracy w zespole Gotowość do podróży zagranicznych Znajomość pakietu MS Office Prawo jazdy kat. B Duże zdolności interpersonalne oraz umiejętność radzenia sobie ze stresem Mile widziane doświadczenie na rynkach zagranicznych Prosimy o przesyłanie CV - w temacie ?Specjalista ds. Handlu Zagranicznego? Dziękujemy za wszystkie złożone aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: ""Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).?