projektpraca.eu

Specjalista ds. handlu i marketingu

CHEMAR Spółka Akcyjna
  • Dodano: 17 maja 2021
  • Ważna do: 31 maja 2021

Opis stanowiska pracy

Oczekujemy:

  • Ogólnej wiedzy z zakresu marketingu
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie (dodatkowy język obcy mile widziany)
  • Komunikatywności
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Umiejętności pracy w stresie
  • Samodzielności i dobrej organizacji pracy.
  • Tworzenia i utrzymywania dobrych relacji z klientem.
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu klientów/zleceń B2B

Wymagania

Mile widziane:

  • Umiejętność zarządzania projektami
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w przemyśle odlewniczym, maszynowym.
  • Doświadczenie z obsługą kanałów social media
  • Doświadczenia w zakresie organizacji targów i imprez branżowych

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach dla klientów biznesowych
  • Możliwość podejmowania ambitnych zadań
  • Stabilne zatrudnienie
  • Partnerskie relacje i doskonałą atmosferę w pracy
  • Atrakcyjne zarobki