projektpraca.eu

Specjalista ds. gospodarki magazynowej

ELERTE POLAND SPÓŁKA Z O.O.
  • Dodano: 07 maja 2024
  • Ważna do: 21 maja 2024
133
2024-05-07 2024-05-21

Opis stanowiska pracy

Twój zakres obowiązków

  • Udoskonalanie metod pracy i wprowadzanie usprawnień procesów magazynowych.
  • Prowadzenie, partycypacja i inicjowanie projektów.
  • Szkolenia wewnętrzne pracowników magazynu.
  • Kontrola i aktualizacja procedur, instrukcji oraz dokumentacji magazynowej.
  • Dokonywanie niezbędnych operacji w systemie WMS.
  • Wykorzystanie mierników i wskaźników magazynowych do realizacji bieżących zadań i celów.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia na cały etat w oparciu o umowę o pracę.
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnym środowisku.
  • Pracę w stabilnej, dobrze prosperującej i stale rozwijającej się firmie.
  • Mile widziane: Uprawnienia do obsługi wózków widłowych.

Wymagania

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w magazynie (minimum 3 lata).
  • Znajomość systemu komputerowego klasy WMS.
  • Umiejętność wykorzystania metod i narzędzi do tworzenia raportów, analiz i zestawień w oparciu o dane liczbowe.
  • Posługiwanie się programem Microsoft Excel w stopniu minimum średnio-zaawansowanym.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu minimum podstawowym.

Kontakt z pracodawcą

882396969

Adres e-mail

paulina.gluch@elerte.pl