projektpraca.eu

Specjalista ds. funduszy europejskich

RECEVENT Sp. z o.o.
  • Dodano: 29 maja 2020
  • Ważna do: 29 czerwca 2020

Opis stanowiska pracy

RECEVENT to agencja reklamy zewnętrznej, która od ponad 10 lat tworzy jakość premium na rynku agencji reklamowych, realizując dla znanych marek projekty na najwyższym poziomie. Przecieramy nowe szklaki w branży reklamowej i poligraficznej, dlatego nasz zespół stale rośnie. Rozwijając się, poszukujemy skutecznych, nieszablonowych i ambitnych ludzi.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

specjalista ds. funduszy europejskich

miejsce pracy: Skarżysko-Kamienna

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

- przygotowanie dokumentacji projektowych

- prowadzenie i kontrolowanie projektów

- prowadzenie postępowań projektowych

- kontrola nad realizacją projektów

- współpraca z firmami projektowymi

- rozliczanie projektów

W zamian oferujemy:

- pracę w nowoczesnej siedzibie firmy w Skarżysku-Kamiennej

- stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę lub umowa współpracy

- atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia

- niepowtarzalną atmosferę pracy w zgranym zespole

Wymagania

- minimum 3 lat doświadczenia w pracy przy projektach unijnych

- sumienności i samodzielności w realizowaniu powierzonych zadań

- świetnej organizacji pracy

- doskonałej znajomości pakietu Office

- elastyczności i wielozadaniowości

Nie zapomnij załączyć klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez RECEVENT Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko?.