projektpraca.eu

Specjalista ds. eksportu ze znajomością j. niemieckiego

Mostostal Kielce S.A.
  • Dodano: 29 listopada 2021
  • Ważna do: 13 grudnia 2021

Opis stanowiska pracy

  • prowadzenie korespondencji z klientami, udział w spotkaniach i naradach,
  • uczestniczenie w przygotowaniu ofert,
  • prowadzenie dokumentacji związanej z przygotowaniem i realizacją kontraktu.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego - kontakt z klientem niemieckojęzycznym,
  • wykształcenie techniczne,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność.

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży metalowej.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej, renomowanej firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • benefity pozapłacowe - prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, ubezpieczenie na życie, pakiet socjalny w ramach ZFŚS (m.in. wczasy pod gruszą, paczki dla dzieci, dodatki z okazji świąt),
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego.