projektpraca.eu

Specjalista ds. eksportu z językiem francuskim

ESKA WINDOWS MANUFACTORY
  • Dodano: 02 czerwca 2020
  • Ważna do: 02 lipca 2020

Opis stanowiska pracy

ZADANIA

Wsparcie procesów w dziale obsługi klienta zagranicznego z językiem francuskim

Przygotowywanie ofert i obsługa klientów zagranicznych na terenie Europy i Kanady

Kontakt mailowy i telefoniczny z kontrahentami  zagranicznymi

Przetwarzanie danych i wprowadzanie do systemów ESKA WINDOWS

Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów

Wsparcie administracyjne innych działów w firmie

OFERUJEMY PRACĘ

W firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w ramach stałej umowy o pracę

Możliwość pracy w międzynarodowym zespole doświadczonych pracowników

Zdobycie doświadczenia i miłą atmosferę pracy

Możliwość rozwoju zawodowego

Dobre warunki płacowe

Wymagania

Bardzo dobra znajomość języka francuskiego

Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Umiejętność analitycznego myślenia

Umiejętność pracy w zespole

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego

Zapewniamy pakiet szkolenia zawodowego