projektpraca.eu

Specjalista ds. E-Commerce

BioLogistic
  • Dodano: 30 lipca 2020
  • Ważna do: 30 sierpnia 2020

Opis stanowiska pracy

- Administracja i zarządzanie sklepem internetowym www.zdrowymarket24.pl

- Administracja stron internetowych: aktualizacja oferty, dodawanie produktów, banerów, promocji

- Zarządzanie marketingiem internetowym, projektowanie kampanii

- Planowanie i projektowanie materiałów graficznych i reklamowych

- Monitorowanie aktywności konkurencji

- Prowadzenie profili w mediach społecznościowych

Wymagania

-Zainteresowanie nowoczesnymi rozwiązaniami i technologiami w zakresie e-commerce

- Doświadczenie w optymalizacji stron www

- Znajomość silnika Presta Shop i budowy platform handlowych

- Umiejętność prowadzenia kampanii internetowych

- Znajomość obsługi programów graficznych typu Photoshop/Corel

- Pomysłowość, samodyscyplina, samodzielność i nastawienie na działanie i wynik

- Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o mocnej pozycji na rynku

- Motywacyjny system wynagradzania

- Szkolenia z zakresu znajomości produktów

- Niezbędne narzędzia do pracy

- Dobrą atmosferę pracy