projektpraca.eu

Specjalista ds. digital marketingu

UTI.PL
  • Dodano: 23 sierpnia 2024
  • Ważna do: 06 września 2024

Opis stanowiska pracy

Wirtuale S.A. jest polską firmą technologiczną z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży usług internetowych (ICT) i właścicielem marki UTI.PL. Przedsiębiorstwo założone i mające swoją siedzibę w Kielcach obsługuje ponad 30 tysięcy klientów z całej Polski. Pod marką UTI.PL dostarcza małym i średnim klientom biznesowym z każdej branży, rozwiązań internetowych z zakresu: domen internetowych, hostingów, sklepów i stron internetowych, pozyskiwania i konwersji lead, bezpieczeństwa w sieci oraz zarządzania danymi. W związku z dynamicznym rozwojem, spółka Wirtuale S.A. planuje w niedalekiej przyszłości debiut na giełdzie.Za co będziesz odpowiedzialny?

  • Planowanie, realizacja i monitorowanie kampanii marketingowych naszych klientów - Google Ads, Facebook Ads
  • Tworzenie  interesujących treści content marketingowych - posty, artykuły, blogi, grafiki, wideo na potrzeby kampanii oraz mediów społecznościowych
  • Zarządzanie profilami firmowymi na social media
  • Obsługa klienta związana z realizacją usług digital marketing zgodnie z opracowanymi procedurami
  • Wprowadzanie usług digital marketing: wsparcie w tworzeniu kart produktowych oraz przygotowywania materiałów do szkoleń, szkolenia innych pracowników
  • Współpraca z pracownikami innych działów
  • Kontakt z partnerami i kooperantami
  • Realizacja kampanii i działań e- marketingowych dla serwisów pracodawcy (SEO, FB)

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • Praktyczna znajomość portali social media, szczególnie Facebook
  • Praktyczna znajomość Facebook Ads
  • Praktyczna znajomość Google Ads
  • Mile widziany Certyfikat od Google Ads
  • mile widziana znajomość innych usług Digital marketing
  • zainteresowanie branżą usług internetowych (domena, hosting, strony www)
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie w powierzone działania
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Kreatywność
  • “Lekkie pióro” oraz umiejętność pisania w języku korzyści
  • Chęci do rozwoju swoich umiejętności
  • Minimum 3 miesięczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość angielskiego minimum średnia.

Zapewniamy Ci:

  • Stabilne warunki zatrudnienia- umowa o pracę lub zlecenie (do ustalenia)
  • Perspektywę rozwoju i długotrwałej współpracy
  • Wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia
  • Pracę w stałych godzinach od 8.00 do 16.00, od poniedziałku do piątku,
  • Po okresie wdrożenia możliwość pracy hybrydowej,
  • Benefity pozapłacowe: Karta Multisport, Vouchery Zakupowe, Pakiety nielimitowanych rozmów i Internetu, słodkie przekąski, wspólne świętowanie urodzin
  • Pracę w Kieleckim Parku Technologicznym, jednym z najbardziej nowoczesnych biurowców w Kielcach,
  • Spotkania integracyjne,
  • Spokojny proces wdrożenia pod względem personalnym i merytorycznym,
  • Otrzymujesz dodatkową premię co roku w postaci akcji firmy dzięki temu budujesz swój kapitał na przyszłość, pracujesz w swojej firmie