projektpraca.eu

Specjalista ds. BHP - Inspektor ds. ppoż.

Rekrutacja
  • Dodano: 08 stycznia 2018
  • Ważna do: 31 stycznia 2018

Opis stanowiska pracy

Przyjmę do pracy Specjalistę ds. BHP ? Inspektora ds. ppoż Obowiązki zgodnie z Rozporządzeniem w sprawie służby BHP z ustawy o ochronie przeciwpożarowej i Rozporządzeniem MSWiA w sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków 1. Kontrolowanie stanu BHP i ppoż 2. Analiza wypadków, sporządzanie stosownej dokumentacji 3. Przeprowadzanie postępowania powypadkowego 4. Prowadzenie szkoleń BHP i ppoż 5. Prowadzenie analiz i ocen ryzyka na stanowiskach pracy 6. Opracowywanie i Aktualizacja Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego

Wymagania

Wymagania: 1. Wykształcenie wyższe kierunkowe o specjalności BHP lub studia podyplomowe z zakresu BHP 2 Przynajmniej roczny staż pracy w służbie BHP 2. Prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu 3. Samodzielność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole 4. Ukończony aktualny kurs dla Inspektorów ds. ppoż. Oferujemy: 1. Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat, część etatu bądź umowę zlecenie (forma zatrudnienia do ustalenia) 2. Podnoszenie kwalifikacji zawodowych 3. Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy 4. Miejsce wykonywanie pracy - województwa: opolskie, dolnośląskie, śląskie, małopolskie, podkarpackie, lubelskie, świętokrzyskie (zatrudnienie w województwie zgodnie z miejscem zamieszkania)