projektpraca.eu

Specjalista ds. administracji w branży energetycznej

Polskie Centrum Doradztwa Energetycznego
  • Dodano: 09 stycznia 2020
  • Ważna do: 13 stycznia 2020

Opis stanowiska pracy

Nowy Rok ? czas na zmiany! Dołącz do nas i postaw  na rozwój.

Spółka Polskie Centrum Doradztwa Energetycznego to zespół specjalistów do spraw energetyki z wielu gałęzi nauki i gospodarki. W związku z rozwojem branży odnawialnych źródeł energii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. administracyjnych w branży energetycznej

Opis stanowiska: Do Twoich obowiązków będzie należało wsparcie działu administracji oraz bezpośrednia współpraca z działem sprzedaży.

Co będzie należało do twoich obowiązków?

  • ewidencjonowanie umów
  • przestrzegania terminów realizacji
  • przygotowywanie dokumentacji i pism
  • wystawianie dokumentów sprzedaży oraz rejestrowanie faktur
  • dbanie o porządek i ład w biurze
  • dbałość o pozytywny wizerunek firmy w kontakcie z Klientami i Partnerami
  • składanie zamówień dla Klientów
  • przygotowywanie raportów, zestawień i analiz

Wymagania

Czego oczekujemy od idealnego kandydata?

  • znajomości pakietu Office oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • samodzielności i łatwości w organizacji czasu pracy
  • skrupulatności w wykonywaniu swoich obowiązków
  • umiejętności współpracy w zespole
  • mile widziane wiedza i umiejętności z zakresu branży elektrycznej/odnawialnych źródeł energii

Co oferujemy?

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • przyjazną atmosferę w młodym zespole
  • wynagrodzenie dostosowane do Twojego doświadczenia i umiejętności
  • rozwój osobisty

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji?.