Specjalista ds. administracji sprzedaży ze znajomością j. niemieckiego

The European Van Company
  • Dodano: 18 stycznia 2016
  • Ważna do: 29 lutego 2016

Opis stanowiska pracy

Firma produkcyjna z branży motoryzacyjnej z siedzibą w Końskich poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: Specjalista ds. administracji sprzedaży ze znajomością j. niemieckiego Miejsce pracy : Końskie

Wymagania

Wymagania: ? Wykształcenie wyższe (preferowane: techniczne lub ekonomiczne) ? Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego (w mowie i piśmie) ? Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (w mowie i piśmie) ? Umiejętność pracy pod presją ? Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem W zamian oferujemy pracę w młodym zespole w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży oraz możliwość dalszego rozwoju zawodowego. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres rekrutacja@aluvan.com.pl lub kontakt telefoniczny 662 179 694 z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm. )