projektpraca.eu

Specjalista do działu marketingu i sprzedaży

Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowe "Logis" Sp. z o. o.
  • Dodano: 23 stycznia 2017
  • Ważna do: 05 lutego 2017

Opis stanowiska pracy

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "Logis" Sp. z o.o. w Kielcach działające w branży petrochemicznej i energetycznej, zajmujące się ogólnopolską dystrybucją wyrobów śrubowych, hutniczych, katalogowych i rysunkowych, poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista do działu marketingu i sprzedaży Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należało: opracowywanie ofert handlowych i aplikowanie w akcjach przetargowych, realizacja planów sprzedażowych dla stałych i nowo pozyskanych klientów, aktywne nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientem biznesowym.

Wymagania

Wykształcenie wyższe, komunikatywność, bardzo dobra organizacja pracy, wysoka kultura osobista, prawo jazdy kat. B Oferujemy: gwarantujemy szkolenie produktowe oraz pomoc na etapie wdrażania, stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, możliwość rozwoju zawodowego, atrakcyjny system wynagradzania.