projektpraca.eu

Specjalista d. s kadr i plac

Biuro Rachunkowe
  • Dodano: 06 stycznia 2019
  • Ważna do: 31 stycznia 2019

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie spraw kadrowo-płacowych, a w szczególności za: ? Przygotowywanie dokumentów kadrowo-płacowych zgodnie z wymogami prawa pracy, ? Prowadzenie dokumentacji personalnej pracowników: umowy, aneksy, świadectwa pracy, zaświadczenia o zatrudnieniu i zarobkach, itp. ? Przygotowywanie raportów, zestawień kadrowych i płacowych, ? Sporządzanie deklaracji do US, GUS, ZUS, PFRON, ? Ewidencjonowanie i kontrolowanie rozliczania nieobecności z tytułu: urlopów, zwolnień lekarskich i innych nieobecności, ? Kompleksowe rozliczanie wynagrodzeń za pracę oraz sporządzanie listy płac, ? Dbałość o obieg dokumentów oraz wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego.

Wymagania

Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe), ? Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z obszarem kadrowo-płacowym, ? Chęć i motywacja do rozwoju w kierunku kadr i płac, ? Znajomość oprogramowania Kadrowo ? Płacowego ? Dobra wiedza w zakresie przepisów prawa pracy, szczególnie zagadnień dot. czasu pracy, ubezpieczeń społecznych oraz przepisów podatkowych, ? Umiejętność analitycznego myślenia i samodzielnego zdobywania informacji, ? Dobra znajomość programu Płatnik, GRATYFIKANT i pakietu MS Office.