projektpraca.eu

Specjalista branżowy w dziale technicznym

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "SŁONECZNE WZGÓRZE"
  • Dodano: 25 marca 2024
  • Ważna do: 08 kwietnia 2024

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem Działu Technicznego, poszukujemy Specjalistów różnych branż, odpowiedzialnych za:

- prowadzenie całości prac związanych z utrzymaniem infrastruktury budowlanej Spółdzielni w powierzonym obszarze (branży),

- nadzór prac wykonywanych w zasobach Spółdzielni w zakresie j.w.,

- odpowiedzialność za przeglądy techniczne w zakresie j.w.

Aplikację prosimy składać:

- mailem: praca@sloneczne-wzgorze.pl

- osobiście w sekretariacie Spółdzielni Mieszkaniowej „Słoneczne Wzgórze” w Kielcach, ul. Orzeszkowej 4,

- pocztą pod adres: Spółdzielnia Mieszkaniowa „Słoneczne Wzgórze” 25-435 Kielce, ul. Orzeszkowej 4.

Klauzula informacyjna RODO dostępna jest na stronie internetowej Spółdzielni www.sloneczne-wzgorze.pl

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe, kierunkowe,

- uprawnienia budowlane w zakresie instalacji sanitarnych lub konstrukcyjno -budowlanym (preferowane bez ograniczeń) lub instalacji elektrycznych (uprawnienia SEP – minimum: EKSPLOATACJA i DOZÓR),

- doskonała organizacja pracy,

- samodzielność i inicjatywa przy rozwiązywaniu problemów,

- komunikatywność i umiejętność budowania pozytywnych relacji,

- chęć rozwoju i zaangażowanie w pracę,

- dobra znajomość i obsługa pakietu MS Office.