projektpraca.eu

Specjalista administracji magazynowej - Chęciny

myBox Logistics
  • Dodano: 30 czerwca 2020
  • Ważna do: 30 lipca 2020

Opis stanowiska pracy

MyBox Logistics to nowoczesny magazyn mieszczący się w Centrum Logistycznym w Chęcinach pod Kielcami. Zajmujemy się kompleksową obsługą procesów logistycznych dla firmy Marketing Investment Group - właściciela sieci salonów multibrandowych: Sizeer, 50 style i Symbiosis i dystrybutora marek Timberland, Lotto, Umbro i in. Oferujemy zautomatyzowane rozwiązania w zakresie sortowania, pakowania i wysyłki.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista Administracji Magazynowej

Lokalizacja: Chęciny

Lubisz pracować z ludźmi, jesteś komunikatywny/a i często uśmiechnięty/a?
Praca z dokumentami to dla Ciebie przyjemność?
Dodatkowo potrafisz w sposób efektywny organizować sobie pracę?
Zapraszamy do aplikacji!

Wymagania

Z nami będziesz:

  • Prowadził i archiwizował dokumentację transportową (elektronicznie i papierowo)
  • Prowadził obsługę telefoniczną i e-mailową
  • Organizował procesy związane z przyjęciem i wysyłką
  • Odpowiadał za proces obiegu dokumentacji i korespondencji
  • Opiekował się umowami (wysyłka, archiwizacja, monitorowanie terminów)
  • Witał gości i kierował ich do odpowiednich osób/działów
  • Realizował zamówienia na materiały biurowe i artykuły spożywcze
  • Wspierał firmę w bieżących pracach administracyjnych

  • Praca z komputerem nie sprawia Ci żadnych problemów (MS Office)
  • Dobrze komunikujesz się w języku angielskim (minimum B2 w mowie i piśmie)
  • Nawiązywanie nowych kontaktów przychodzi Ci z łatwością
  • Cechuje Cię samodzielność oraz dobra organizacja pracy własnej
  • Jesteś dokładny i skrupulatny

Mile widziane:

  • Masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Miałeś do czynienia z dokumentacją transportową

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Świetną atmosferę opartą na życzliwości, szacunku i wzajemnej pomocy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Udział w imprezach pracowniczych
  • Pracę w nowoczesnym i zautomatyzowanym Centrum Logistycznym