projektpraca.eu

Spawacz

Exbud Konstrukcje Sp. z o.o.
  • Dodano: 22 stycznia 2021
  • Ważna do: 05 lutego 2021

Opis stanowiska pracy

Exbud Konstrukcje Sp. z o.o. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

SPAWACZ

Zakres obowiązków:

?        Wykonywanie prac ślusarsko ? spawalniczych

?        Spawanie elementów stalowych na Wytwórni

?        Spawanie w różnych pozycjach spawania

?        Transport gotowych elementów za pomocą suwnic

Od Kandydatów oczekujemy:

?        Aktualne certyfikaty spawalnicze (MIG/MAG)

?        Doświadczenie w zawodzie min. 2 lata

?        Mile widziane spawanie łukiem krytym metoda 121

Mile widziane:

Uprawnienia UDT (Urząd Dozoru Technicznego) z zakresu sterowania suwnicy z poziomu roboczego oraz uprawnienia do obsługi palnika acetylenowo ? tlenowego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie- umowę o pracę w firmie istniejącej od 40 lat na lokalnym rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zawsze wypłacane na czas
  • Pracę w systemie dwuzmianowym
  • Benefity pozapłacowe (posiłki regeneracyjne, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na podany adres mailowy.

Prosimy o doręczenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych