projektpraca.eu

Spawacz

Randstad Polska sp. z o.o.
  • Dodano: 16 września 2020
  • Ważna do: 30 września 2020

Opis stanowiska pracy

  • przygotowanie elementów konstrukcji do spawania
  • składanie elementów zgodnie z rysunkiem technicznym
  • wstępna kontrola jakości
  • ewentualne poprawki
  • zatrudnienie od zaraz!
  • terminowe wynagrodzenia
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • pracę na pierwszą zmianę
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • możliwość przejścia bezpośrednio w struktury klienta
  • pakiet benefitowy Randstad PLUS(opieka medyczna, karta sportowa, zniżka na zakupy on-line, tańsze bilety do kina, rabaty w pizzeriach, restauracjach i kawiarniach)

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • uprawnień spawalniczych MIG/MAG
  • znajomości rysunku technicznego
  • dyspozycyjności do pracy na pierwszą zmianę

Agencja zatrudnienia ? nr wpisu 47

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskich 134, zwana dalej ?Administratorem? lub ?Spółką?. Przetwarzanie Twoich danych osobowych odbędzie się w celu przeprowadzenia rekrutacji i, w przypadku wyrażenia zgody, przesyłania informacji handlowych. Masz prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia lub ograniczenia ich przetwarzania. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udziału w procesie rekrutacji lub otrzymywania informacji handlowych.