Spawacz, operator słupowysięgnika, aktualne uprawnienia 121, 135

Koder
  • Dodano: 25 lipca 2024
  • Ważna do: 08 sierpnia 2024

Opis stanowiska pracy

Przedsiębiorstwo Remontowo Montażowe Koder  Sp. z o. o. specjalizujące się w realizacji dla przemysłu petrochemicznego, hutniczego, metalurgicznego, cementowego i maszynowego, poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kielce, ul. Średnia 20

Zakres obowiązków:

  • Spawanie na zautomatyzowanym stanowisku elementów konstrukcji stalowych, rurociągów i zbiorników, możliwość spawania ręcznego,
  • Ścisła współpraca z Mistrzem warsztatu,
  • Samodzielność w montowaniu elementów,
  • Realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z procedurą,
  • Dbanie o stan techniczny i eksploatacyjny urządzeń i maszyn,
  • Przestrzeganie zasad BHP.

To oferujemy:

  • Elastyczność zatrudnienia – umowa o pracę lub kontrakt B2B,
  • Praca w systemie 1-zmianowym od poniedziałku do piątku (możliwość wyboru 8 godzin z zakresu pracy zakładu od 6.00 do 16.00),
  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole i przyjaznym środowisku,
  • Możliwość poznania najnowszych technologii i współpracy z liderami przemysłu ciężkiego,
  • Wsparcie w postaci niezbędnych narzędzi do pracy,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój zawodowy w strukturach naszej firmy.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność czytania rysunku konstrukcyjnego.