projektpraca.eu

Spawacz 121 - łuk kryty - Niemcy

Exbud Konstrukcje sp. z o.o.
  • Dodano: 15 marca 2024
  • Ważna do: 29 marca 2024

Opis stanowiska pracy

Spawacz 121 - łuk kryty

Miejsce pracy: NIEMCY

Opis stanowiska:

  • wykonywanie spawów wzdłużnych i obwodowych łukiem krytym (metoda 121) na zbiornikach ze stali czarnej i nierdzewnej

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy jako spawacz

  • aktualne uprawnienia metoda 121

  • aktualne uprawnienia MAG 135

Oferujemy:

  • od pierwszego dnia umowę o pracę na pełny etat

  • wynagrodzenie zawsze wypłacane na czas (do 10 dnia każdego miesiąca)

  • bezpłatne zakwaterowanie (pokoje dwuosobowe)

  • zapewnione bezpłatne codzienne dojazdy dom-praca-dom

  • odzież roboczą, buty, dodatki BHP do wynagrodzenia

  • stabilne i długotrwałe zatrudnienie

  • polskojęzyczny zespół i kierownika, który w razie potrzeby pomoże w załatwianiu bieżących spraw (lekarz, sprawy urzędowe)

  • pakiet socjalny: świadczenia świąteczne, ubezpieczenie grupowe